KONST / Litografier / Färglitografi 13004438
nr 1300 4438
Arne Lindaas
(1924-2011), Norge
Färglitografi, Fruktstilleben. Signerad, numrerad 85/250, daterad -54. Motivet: 38x54 cm
Arne Lindaas, norsk konstnär född 1924, död 2011.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:44:47
100 kr
200 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)